Bohaterowie „Gry o tron” na znaczkach pocztowych

pocztowe znaczki

Poczta w Wielkiej Brytanii wypuściła serię znaczków która powinna zainteresować nie tylko filatelistów. W uznaniu znaczącego wkładu brytyjskiego w produkcję „Gry o tron” poczta emituje kolekcję poświęconą bohaterom serialu.
23 stycznia w sprzedaży pojawiły się znaczki upamiętniające bohaterów „Gry o tron”. Swoje znaczki otrzymali Tyrion, Cersei, Jaime, Arya, Sansa, Daenerys i Jon Snow, a także Tywin i Olenna. Miłym akcentem jest obecność Neda Starka, który nie licząc niewielkich retrospekcji zniknął z ekranów lata temu. Oprócz powyższych bohaterów poczta oferuje kolejnych pięć znaczków z wizerunkiem żelaznego tronu, Nocnego Króla, wilkorów, białych wędrowców oraz olbrzymów.

Oferta brytyjskiej poczty jest imponująca, fani mogą się bowiem zaopatrzyć w zestawy upominkowe zawierające m.in. pieczęcie, a cena takiego zestawu przekracza 55 funtów. Edycja jest limitowana, niektóre propozycje ograniczono do 1500 egzemplarzy, więc jeśli myśleliście o takiej pamiątce to warto się pospieszyć.

źrodło: Royal Mail

(aw)

1 Comment

  1. Te znaczki są cudowne ♥ Jest jeszcze znaczek ze smokami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>