Gwiazdy „Gry o tron” pojawią się na jesiennej edycji Warsaw Comic Con

waraw comic con

Organizatorzy Warsaw Comic Con zapowiadają obecność kilkunastu gwiazd najpopularniejszych seriali podczas jesiennej edycji imprezy. Wśród zaproszonych aktorów nie mogło zabraknąć postaci z „Gry o tron”.
Dzisiaj potwierdzono obecność serialowego Joffreya Baratheona (Jack Gleeson), który wcześniej przegrał starcie gigantów z aktorką odgrywającą Lunę Loovegood w serii o Harrym Potterze. Wcześniej organizatorzy ogłosili, że wśród zapowiadanych gości pojawią się Daniel Portman, sympatyczny giermek Podrick Payne, dla którego będzie to druga wizyta nad Wisłą, poprzednio brał udział w promocji serialu HBO w 2014 roku. Będzie też Gemma Whelan (Yara Greyjoy), w poprzedniej edycji Warsaw Comic Con odwiedził jej serialowy brat, Theon Greyjoy. Swoją obecność zapowiedział też Julian Glover. Fanom „Gry o tron” znany przede wszystkim jako wielki maester Pycelle, ale aktor ten ma w swoim dorobku wiele ról, m.in. w Gwiezdnych Wojnach – Imperium kontratakuje czy w Indiana Jones i ostatnia krucjata, a w Harrym Potterze udzielił głosu Aragogowi.

Warsaw Comic Con Fall Editon odbędzie się w dniach 24-26 listopada 2017 r. Organizatorzy już teraz zapraszają na edycję wiosenną w dniach 20-22 kwietnia 2018. Udział w festiwalu jest płatny, bilety jednodniowe w przedsprzedaży kosztują od 20 do 40 zł, ale uczestnicy zainteresowani zdobyciem autografu lub zdjęciem z aktorem muszą liczyć się z wydatkiem 190 lub 290 zł w zależności od wybranej opcji.

Więcej informacji na stronie Warsaw Comic Con
fot. mat. prasowe
(aw)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>