Szósty sezon „Gry o tron” później niż zwykle?

Game of Thrones_iron throne

Telewizja HBO zaanonsowała nowy serial, „Vinyl”, który ma mieć premierę w lutym 2016 roku. Nowy serial będzie wyświetlany w niedzielne wieczory, a jedną z aktorek zaangażowanych przy produkcji „Vinyla” jest Birgitte Hjort Sørensen, pamiętna Karsi z „Hardhome”. „Vinyl” ma liczyć dziesięć odcinków, zatem ostatni odcinek serialu zostanie wyemitowany w połowie kwietnia. Oczywiście pod warunkiem, że HBO nie zdecyduje się na wprowadzenie dodatkowej przerwy między odcinkami, co było dotychczas popularną praktyką.

Dla fanów „Gry o tron” oznacza to prawdopodobne przesunięcie premiery szóstego sezonu, bowiem niedziela godz. 21 to czas zarezerwowany dla „Gry o tron”, która miała we wcześniejszych latach premierę na początku kwietnia. Jeśli faktycznie „Vinyl” będzie wyświetlany w niedzielne wieczory, to premiera szóstego sezonu „Gry o tron” nastąpi najwcześniej pod koniec kwietnia, a prawdopodobnie dopiero w maju 2016. Jak zauważyli nasi forumowicze, zdjęcia do szóstego sezonu zaplanowane są aż do końca grudnia 2015, podczas gdy w poprzednich latach aktorzy schodzili z planu zdjęciowego już na początku grudnia.

 

źródło: Watchersonthewall.com

 

(aw)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>