„Gra o tron” 5 sezon – wyniki konkursu!

GRA_O_TRON_S5

Raz jeszcze dziękujemy Wam bardzo za udział w konkursie zorganizowanym z okazji premiery 5 sezonu „Gry o tron” na DVD i BluRay. Zgłoszeń było kilkadziesiąt i jak zwykle w takich przypadkach bywa, bardzo chcielibyśmy uhonorować więcej osób, za trud jaki włożyły w przygotowanie prac konkursowych.

Wybór nie był łatwy, ale jury po naradzie postanowiło nagrodzić

Zygmunta Nałęczkę oraz jego alternatywne wcielenia Hejtera nad Hejterami & Janusza z Bogdańca – I nagroda
Ayeshę – II nagroda
Rohannę – III nagroda

Wyróżnienia otrzymują
Irmina
Paku
Dog is black

 

Gratulujemy zwycięzcom i raz jeszcze wszystkim dziękujemy za udział.
Z osobami nagrodzonymi skontaktujemy się mailowo ;)

Dziękujemy także Galapagos Films za pomoc w przygotowaniu konkursu ;)

 

 

(aw)

 

4 Comments

  1. Sama idea konkursu na bardzo wielki plus, ale jego wykonanie już gorzej… chciałabym poznać prace, które wygrały. Z tego co pamiętam, miały wygrać konkretne propozycje, a nie ich ilość, zwłaszcza że więcej niekoniecznie znaczy lepiej. Proszę o wskazanie wygranych prac, a nie samych osób.

    • Nie wspomnę już o tym, że teksty wygranych są w większości niezgodne z zasadami konkursu. Na przyszłość mała rada, że jak coś organizujecie to róbcie to porządnie i fair :D

      • Dokładnie. Też chciałem to napisać, ale widzę że mnie ktoś ubiegł. Serdecznie pozdrawiam i proszę o ustosunkowanie się organizatorów.

  2. Jej! Strasznie dziękuje i ogromnie się cieszę!! Gratuluję także zdobywcom pierwszej nagrody, oraz wszystkim innym nagrodzonym! Świetnie czytało się Wasze prace!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>