Już w sierpniu ukaże się „Pieśń Lodu i Ognia: Gra o Tron RPG”

Gra o tron Starter1

Jeśli kiedykolwiek marzyliście o przeniesieniu się do świata wykreowanego przez G.R.R. Martina i spróbowania swych sił w grze o tron to mamy dla Was dobre wieści. Dzięki wydawnictwu Fajne RPG pod koniec sierpnia ukaże się polskie wydanie gry fabularnej Pieśń Lodu i Ognia. Na pierwszy ogień idzie Starter, w którym znajduje się krótkie wprowadzenie (do gier RPG oraz do świata George’a R.R. Martina) wraz z podstawowymi informacjami dotyczącymi zasad gry. Autorzy Startera przybliżają w nim podstawowe statystyki Bohaterów, działanie punktów Losu, zasady przeprowadzania podstawowych testów zdolności, skrócone zasady Walki oraz skrócone zasady przeprowadzania Intryg. Istotną częścią podręcznika jest przygoda „Podróż do Królewskiej Przystani” z gotowymi do jej rozegrania sześcioma postaciami.

Pod koniec roku planowane jest opublikowanie podręcznika „Pieśń Lodu i Ognia: Gra o Tron RPG – Przewodnik po Westeros” zawierającego ok. 300 stron w formacie A4 kompendium wiedzy na temat świata Pieśni Lodu i Ognia.

Miło nam poinformować, że nasz serwis objął patronatem medialnym „Pieśń Lodu i Ognia: Gra o Tron RPG”.

 

Gra o tron Starter

 

 

(aw)
fot. materiały prasowe Fajne RPG

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>