Pieśń Lodu i Ognia na łódzkim Kapitularzu

kapitularz logo

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów „Pieśni Lodu i Ognia” oraz serialu „Gra o tron” na kolejny – już trzeci – ogólnopolski zlot. W tym roku zmieniamy miejsce i datę. Po dwóch wrocławskich edycjach związanych z Dniami Fantastyki tym razem spotkanie fanów odbędzie się w Łodzi, podczas Łódzkiego Festiwalu Fantastyki Kapitularz.
Jeśli byliście w poprzednich latach na Dniach Fantastyki to idei imprezy nie trzeba Wam przedstawiać. W skrócie, zapraszamy Was na trzy dni w świecie uniwersum Martina. Spotkacie w Łodzi wiele pokrewnych dusz, ludzi, którzy podobnie jak Wy potrafią godzinami dyskutować o fanowskich teoriach związanych z Pieśnią Lodu i Ognia oraz zaciekle spierać się o to, czy większe prawa do Żelaznego Tronu ma Daenerys czy Stannis Baratheon. Nie zabraknie tam forumowiczów z największego polskiego tematycznego forum Ogień i Lód, dla których zlot jest znakomitą okazją by spotkać się osobiście i wychylić wspólnie kufel przedniego ale.

W programie znajdą się liczne atrakcje związane z naszą ulubioną sagą i serialem, nie zabraknie konkursów, prelekcji i dyskusji. Gorąco zapraszamy do włączenia się do współtworzenia programu. Jeśli macie pomysł na prelekcję, konkurs lub panel to zapraszamy do kontaktu z organizatorami, do 25 sierpnia przyjmują zgłoszenia punktów programu. Jeśli jeszcze nie do końca macie sprecyzowany pomysł na prelekcję to zapiszcie się do Bazy Twórców Programu, a jeśli już doskonale wiecie, co, gdzie i jak chcecie poprowadzić to zapraszamy do zgłoszeni punktu programu pod tym linkiem.

Kapitularz odbędzie się w Łodzi w dniach 23-25 września 2016 roku. W tym roku konwent przenosi się do centrum miasta, do budynków Wydziału Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego.
Wiadomo już, że gościem konwentu będzie Michał Jakuszewski, tłumacz języka angielskiego, któremu zawdzięczamy polski przekład Pieśni Lodu i Ognia oraz opowiadań z tomu „Rycerz Siedmiu Królestw”.

Przeczytaj również: Relacja z Wrocławskich Dni Fantastyki – strefa Gry o tron
Ogólnopolski Zlot Fanów „Gry o tron” – relacja (Wrocław 2015)

Jak było rok temu na Kapitularzu przeczytacie w naszej relacji - zapewniamy, działo się dużo.
Nasze forum już się na Zlot umawia, dołączcie do nas, zapraszamy!


„Zlot współorganizują:
http://piesnloduiognia.pl/ wraz z najstarszym polskim forum poświęconym twórczości G.R.R. Martina http://ogienilod.in-mist.net/
– westeros.pl
– fanpage Ubieram się na czarno, bo jestem z Nocnej Straży i Pieśń Lodu i Ognia PL
Łódzki Festiwal Fantastyki Kapitularz

 

Zapraszamy!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>