Siódmy sezon „Gry o tron” później niż zwykle

cersei 6 season

Finał szóstego sezonu „Gry o tron” rozbudził fanowskie apetyty. Niestety wygląda na to, że na kolejne odcinki przyjdzie wielbicielom serialu poczekać dłużej niż zwykle.

Jak informuje serwis Watchersonthewall.com twórcy serialu przyznali, że z uwagi na zmianę warunków klimatycznych w Westeros koniecznie będzie opóźnienie prac nad kolejnym sezonem „Gry o tron”. Zima nadeszła, więc miejsce słonecznej pogody zajmie jesienna szaruga oraz zimowe krajobrazy, zatem twórcy serialu zamierzają poczekać, aż pogoda w serialowych lokalizacjach będzie lepiej oddawać klimat krain wykreowanych przez Martina.

Benioff i Weiss potwierdzili również, że do końca serii pozostały dwa sezony, ale nadal nie wiadomo, ile odcinków liczyć sobie będą sezony siódmy i ósmy. W wywiadach udzielanych przez osoby pracujące nad serialem przewija się informacja, iż ostatnie dwa sezony będą miały mniej docinków niż dotychczas, prawdopodobnie możemy spodziewać się 7 epizodów w sezonie.

 

(aw)
źródło: watchersonthewall.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>