Strefa „Gry o tron” na wrocławskich Dniach Fantastyki

Zlot fanow Gry o tron

Tradycyjnie jeden z bloków programowych podczas Dni Fantastyki poświęcony będzie Pieśni Lodu i Ognia oraz „Grze o tron”. Już dziś zapraszamy serdecznie wszystkich fanów do udziału w festiwalu, a chętni do współtworzenia programu mogą zgłaszać swoje propozycje do połowy kwietnia.

W poprzednich latach wrocławska impreza gromadziła ponadprzeciętnie dużo fanów świata wykreowanego przez G. R. R. Martina. Miało to związek z organizowanym przez nas Ogólnopolskim Zlotem Fanów „Gry o tron”, którego dwie edycje odbyły się w latach 2014-2015. W tym roku Zlot przewidziany jest w innym miejscu i terminie, ale organizatorzy Dni Fantastyki zapraszają fanów cyklu Pieśń Lodu i Ognia do przyjazdu do Wrocławia.
Strefa „Gry o tron” to prelekcje, panele i konkursy poświęcone twórczości Martina oraz okazja do spotkania się z innymi fanami i przedyskutowania licznych fanowskich teorii ;)

Program Dni Fantastyki będzie znany najprawdopodobniej w drugiej połowie kwietnia. Przez ponad dwa tygodnie można jeszcze zgłaszać swoje punkty programu za pośrednictwem formularza umieszczonego na stronie DF.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>