Nowa książka do kolorowania „Gra o tron”

Official HBO’s Game of Thrones Coloring Book

Wydawnictwo Chronicle Books zamierza jesienią wydać książkę do kolorowania poświęconą „Grze o tron”. Wprawdzie jedna taka pozycja od niemal roku dostępna jest na rynku, ale rysunki w niej prezentowane bazowały na Pieśni Lodu i Ognia, a nowe wydawnictwo zamierza wzorować się na postaciach z serialu.

Ucieszą się fani bohaterów z dalszego planu, gdyż wśród postaci jakie mają znaleźć się w nowej kolorowance są Oberyn Martell i Sandor Clegane. Z zapowiedzi wynika, że będzie też Jon Snow z Duchem, Daenerys w otoczeniu Nieskalanych, Arya ze swym mieczem, Sansa, nieodżałowany Joffrey Baratheon na Żelaznym Tronie czy Brienne z Tarthu. Oczywiście powyższa lista nie wyczerpuje spisu wszystkich ilustracji, wedle danych Watchersonthewall.com w książeczce czekać na nas będzie 35 czarno-białych ilustracji, w tym większość scen serialowych, które na zawsze zapisały się w fanowskich sercach (na przykład bitwa nad Czarnym Nurtem).

Wydawca zapewnia, że grafiki zostaną wydane na papierze wysokiej jakości, pozwalającej na wypełnienie ich zarówno kredkami jak i akwarelą.
Premiera planowana jest na początek listopada, a sugerowana cena wynosi 15.95 dolarów.

 

źródło: Watchersonthewall.com/EW.com

 

(aw)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>